ANDYBOG - Maďarský ohař krátkosrstý

VRH "A" MAĎARSKÝCH OHAŘŮ


06.08.2015 se narodilo 9 štěňátek ze spojení Bellisima Channy BOGLARCA & Aranyvadasz Nimrod. Máme 5 pejsků a 4 fenky. Porod proběhl rychle a bez komplikací a Channy i štěňátka jsou v pořádku.ODCHOVY

AVEREY RUSTY

"RUSTY"

* v 7,50 hod.
porodní váha 299 gr

Náš prvorozený chlapeček se zeleným obojkem,nejumazlenější drobeček žije s Katkou a Markem v Komorní Lhotce a věnuje se turistice a různým výletům v přírodě, kterou všichni moc milují!

Zdraví:

DOV: prostý (01/2022)

ARRISTO MARON

"RIČI"

* v 8,33 hod.
porodní váha 292 gr

Náš druhorozený chlapeček, s tmavě modrým obojkem, nám připravil překvapení a narodil se jako nestandardní /dlouhá srst/ štěňátko! Nicméně má okouzlující kukuč a radost dělá v rodině Renaty a Petra v Mašově a je to velký mazel!


ASHANTEA MIA

"CHENNY"

* v 9,56 hod.
porodní váha 240 gr

Jako třetí v pořadí se narodila holčička s červeným obojkem, která stejně jako bráška RIČI je nestandartní /dlouhá srst/. Nejmenší z vrhu za to ale nejdravější, pořád u mámina cecíku, vše dohnala velice rychle! Žije v rodině Jany Bjalkové ve Velkých Heralticích a má se náramně, dělá jim společnici a je velká kamarádka jejich dvou dětí!


AIRONNY STAFFEN

"RONY"

* v 10,42 hod.
porodní váha 343 gr

Chlapeček se světle modrým obojkem, největší z vrhu, malý vzteklounek! Objevitel, všude první a malý všudybyl žije ve Věštci v rodině Zderadíčkových a prochází se po revíru. O Ronym moc informací nemáme.

AMMETH SAIRI

"SAI"

* v 12,13 hod.
porodní váha 285 gr

Pátý v pořadí se narodil pejsek s béžovým obojkem, roztomilý a ukňouraný malý uličník. Je to velký turista, který dělá společnost pánečkovi Martinovi a bydlí spolu v Rožnově pod Radhoštěm, nejblíže svojí mamince! Saik vyrostl do krásy a elegance, moc hezký pejsek!

ALLESIA CORRA

"CORA"

* v 12,33 hod.
porodní váha 255 gr

Šestá se narodila fenečka se žlutým obojkem, konečně druhá fenka, droboučká ďáblice doslova a do písmene, neposede, šmejdilka, stále akční! Krásný kukuč a strašně umazlená a taky upištěná! Žije s rodinou Katky ve Valašském Meziříčí a je to miláček celé rodiny! Ponořila se do loveckého výcviku a byla také na výstavě, teď má ale roli nejdůležitější, je bodygárd malé Esterky!

Svod mladých: 23.04.2016 OMS Mikulůvka - BEZ VAD
Výstavy:

02.04.2016 Nitra /SK/ - VN2
09.04.2016 Ostrava /CZ/ - VN1

ARANY BELLISIMA

"NYRA"

* v 14,00 hod.
porodní váha 320 gr

Jako sedmá se narodila fenka s oranžovým obojkem, naše vyvolená! Divoška a vztekloun, který všechny kousal, hryzal a zlobil! Ale veděli jsme, že je to ONA! Byla u každé šarvátky a nikde nesměla chybět! Žije v Němčičkách, chodí na výstavy, aktivně se věnuje loveckému výcviku a doufáme že jednou bude pokračovatelka naší CHS!


Svod mladých: 23.04.2016 OMS Mikulůvka - BEZ VAD
Výstavy:

Ch SK & ROM, JCh SK

Zkoušky:

ZV, PZ, BZ

Zdraví:

DKK 0/0, DLK A/A , Longhair: L/L /free/

CHOVNÁ FENA

Více o Nyře: ZDE

ANNIE VIDA

"VIDA"

* v 15,00 hod.
porodní váha 299 gr

Poslední narozená fenka z vrhu s růžovým obojkem, klidná a miloučka z roztomilým kukučem. Ale zdání klame, i ona malá výtržnice a zlobidlo! Žije s Veronikou a jejím partnerem ve Zlíně a má aktivní život. Kromě výstav a loveckého výcviku je doprovází na tůrách a výletech. Velmi šikovná a nadějná fenka.


Svod mladých: 23.04.2016 OMS Mikulůvka - BEZ VAD
Výstavy:

VN1, V, CAC, CACIB, BOS
Slovenský šampion krásy
Čekatelka Českého šampiona

Zkoušky:

ZV - II.cena
PZ - I.cena
SZVP - I.cena

Více o Nyře: ZDE

ANGEL ANIS

"NISO"

* v 15,30 hod.
porodní váha 295 gr

Poslední se narodil pejsek z fialovým obojkem! Od prvního dne byl vybrán majitelkou Martinou a bydlí spolu v Mostě pri Bratislavě společně se třemi vizslími kamarády a tvoří dokonalý team! Vyrostl z něj krásný velký pes, o kterém ještě uslyšíme! Věnuje se výstavám, loveckému výcviku, ale především je to kamarád do nepohody!


CHOVNÝ PES Výstavy:

Slovenský šampión krásy štěňat (PCh SK)
Slovenský šampión krásy mladých (JCh SK)
Slovenský Šampion krásy (Ch SK)

Zkoušky:

ZV - I.cena
PZ - I.cena
CHSPL - II.cena

Zdraví:

DKK 0/0, DLK 0/0
FGF5 GG (L/l) - Niso je nositelem genu dlouhého chlupu
Vyšetření srdce - čisté
DOV: prostý (01/2022)

Více o Nisovi: ZDE

Chovatelská stanice maďarských ohařů krátkosrstých Andybog
Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com