ANDYBOG - Maďarský ohař krátkosrstý

VRH "C" MAĎARSKÝCH OHAŘŮ


07.05.2019 se v naší CHS narodil třetí vrh ze spojení Eki Tajemství Karpat & Arany Bellisima Andybog.
Narodilo se osm štěňátek a to v poměru 4 fenky a 4 pejsci, vše proběhlo bez problému a Nyra i miminka jsou v pořádku!ODCHOVY

CASPER

"CASPER"

* v 9:17 hod.
porodní váha: 273 gr
Casperek se narodil jako první v pořadí, pejsek s hnědým obojkem! Vybrala si ho rodina z Prostějova se dvěma holčičkami, kterým zářily očka jak světýlka, když se přijeli všichni podívat a vybrat si. Myslím, že k nim dokonale sedí. Budou se věnovat výcviku a třeba zavítají i na nějakou tu výstavu.

Zdraví:

DOV: prostý (01/2022)

CALLIF

"CALLIF"

* v 9:32 hod.
porodní váha: 378 grDruhý v pořadí, největší z vrhu, pohodář a takový malý lenoch vyhledávající pořád něčí blízkost, kluk s modrou mašličkou! Odjel s Míšou a Martinem do Petřvaldu, kde na něj doma čekaly dvě dvounohé ségry .Je to miláček celé rodiny, který už okusil jak lovecký výcvik, tak i výstavní kruh a na obou frontách si vede skvěle, ale jeho přednost je už teď nos se známkou 4 a velkou chutí pracovat. O tomhle klukovi ještě uslyšíme.

Svod mladých psů - SVEDEN

Zkoušky:

ZV - I.cena 218 b.
PZ - I.cena 281 b., 2.místo

Výstavy:

VN1

Zdraví:

DKK B, DLK 0/0
DOV: prostý (01/2022)

CONNIE

"CONNIE"

* v 10:11 hod.
porodní váha: 238 grV pořadí třetí z holek však první jemná holčička s červenou mašličkou, mazel, láska, čertík a provokatérka. Odjela s Luckou a Markem do Havířova. Začala s loveckým výcvikem, byla na své první výstavě, chodí na tůry a její rodina ji miluje i přes to, že je trochu zlobí.

Výstavy:

N

Zdraví:

DOV: prostá (01/2022)

CASSIDY

"CASSIDY"

* v 10:36 hod.
porodní váha: 262 grŽlutá princezna a tak trochu sabotérka všeho, kterou to rychle přešlo když pochopila, že loudání se znamená, že budu všude poslední i u jídla, ta nás trochu pozlobila! Úžasňačka každým coulem, trochu zlobidlo všech, které nedá pokoj nikomu a ničemu, takový náš malý střízlík. Velmi nadaná a manýr vystavování je v ní, prostě je to tam. Odjela se slečnou Viktorií do Brna a holky jsou super parťačky.
Navždy nás po zákeřné nemoci opustila 20.07.2023.

CORTTIS CRAZY

"CORTIS"

* v 10:48 hod.
porodní váha: 305 grPan šedý, pán do slova a do písmene, tak trochu lituji, že když neměl do poslední chvíle svého pánečka, že nezůstal doma. Přijela si pro něj slečna Bára, velmi milá a já od první chvíle věděla, že to je ONA, to je ta pravá. Odjel také do Havířova a doma na něj čekal psí kamarád, se kterým jsou nerozlučná dvojka.L umpoviny jim jdou skvěle, je to Crazy štěně. Jméno na něho víc než sedí.

CARPE DIEM

"OLAF"

* v 11:05 hod.
porodní váha: 283 grPan zelený se narodil jako poslední z kluků a odjel do Prahy k Jakubovi. Kluci si sedí a jsou sehraní až je to neskutečné. Olafek se také budu věnovat loveckému výcviku, chodí na hodiny poslušnosti a je to rošťák s roztomilým kukučem, který všechny hned dostane. Olafek byl u nás nejdéle, tak jsme si ho užili a loučení bylo těžké. Od malička to byl náš miláček, zlobidlo, pokušitel a velký bojovník.

Zkoušky:

ZV - I.cena 215 b.

CYRRA BONNIE

"CYRRA"

* v 12:03 hod.
porodní váha: 327 grOranžová holčička, tak moc podobná své matce, narozená jako sedmá z vrhu, nejvíc ukňouraná a pořád někde zalezlá pod dekou, polštářem nebo hračkama. Žije v Brně s príma rodinu a malou krotitelkou. Holky jsou pořád spolu, nerozlučná dvojka. Jezdí po výletech a má se skvěle. Boninka je úžasňačka.

CELESTE STELA

"CELESTE STELA"

* v 12:13 hod.
porodní váha: 308 grPoslední se narodila slečna růžová, rvavá a průbojná od prvního okamžiku. Stelka odjela na Slovensko k úžasné rodině, kteří na ni čekali velmi dlouho a bezmezně ji milují. Je to rarášek. Ten vždycky byla - všudybylka a zvědavá jak sto čertů, taková pravá ohařka. S Jánem chodí na tůry, dochází na výcvikové lekce poslušnosti a je moc šikovná.

Zdraví:

DKK A/A
DLK 0/0


Chovatelská stanice maďarských ohařů krátkosrstých Andybog
Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com