ANDYBOG - Maďarský ohař krátkosrstý

VRH "E" MAĎARSKÝCH OHAŘŮ


*21.08.2021
Po probdělé noci se včera v dopoledních hodinách narodil vrh "E" Andybog ze spojení Arany Bellisima Andybog & Hugo Bertoni Prague v poměru 4 kluci a 3 holčičky ❤ jedna holčička bohužel zemřela 💔 Takže je nás 6 kulíšků. Vše proběhlo rychle a bez komplikací, všichni se mají čile k světu a Nyrunka se krásně stará.
ODCHOVY

ENNIE ARANY

"Ennie"

* v 9.25 hod.
porodní váha: 314 gr

Ennie se narodila jako první z vrhu, označena mašličkou vínovou. Velký jedlík, průbojná fenka a mazlík. Odcestovala až do Karlových Varů k rodině myslivce, kde se bude věnovat výcviku, výstavám a jestli vše klapne, tak bude upotřebena v chovu. Roste z ní krásná a šikovná fenka.

KANDIDÁT CHOVU - VÝBORNÁ

Výstavy:

NV Klatovy - tř.mladých - Výborná 3
Združená výstava Zákupy - tř.mladých - Výborná
Mezinárodní výstava Klatovy - tř.mladých - Výborná 2
Krajská výstava Louny - tř.mladých - Výborná 1, Vítěz třídy
VN1

EDWARD DOBBY

"Dobby "

* v 9.29 hod.
porodní váha: 320 gr

Dobby se narodil jako druhý v pořadí, označený oranžovou stužkou. Jemný klučík, žádný ukňouranec a do poslední chvíle byl bez majitele. Až jednoho dne zazvonil telefon a už po pár slovech jsem věděla....Dobby si Gábinka nevybrala, on na ni zůstal a myslím, že ti dva k sobě od začátku prostě patřili. Dobbynek vypnil prázdné místečko v bolavém srdíčku a odjel s Gábi do Vizovic. Je krásný, šikovný a už brzy se proběhne ve výstavním kruhu. Moc se na to těšíme.

Zkoušky:

ZV - I.cena, 207 b.

Výstavy:

VN1
Výborný (KV KCHHMO 2022)

ESME LUNA

"Luna "

* v 11.12 hod.
porodní váha: 395 gr

Jako čtvrtá v pořadí se narodila holčička s růžovou mašličkou. Časem se ukázalo, že má na nose ridg takže označena taky nemusela být. Sebevědomá uličnice odjela s Bárou a jejím přítelem do Prahy, kde jim snad bude dělat jen samou radost. Bude dost cestovatelka, hlavně tedy do Dánska, kde má rodinu a už se tam byla i představit.

ELLIS CASHEW

"Kešu"

* v 10.49 hod.
porodní váha: 370 gr

Cashew se narodil jako třetí štěně, označený zelenou stužkou, ale nemusel být ani označen, hned jsme ho všichni poznali. Má krásnou bílou náprsenku. Odcestoval s holkama Janou a Peťkou do Berouna a má k sobě staršího bráchu Almonda, jsou to velcí parťáci a holkám dělají oba jen samou radost.

ERÖMÜ TOFFIE

"Tofík"

* v 12.13 hod.
porodní váha: 377 gr

Toffík se narodil v pořadí páty a byl označen tyrkysovou stužkou. Největší jedlík, trochu zobidlo, pes s krásnou hlavou a celý tatínek Hugo. Nebojácný průbojný, ale trochu ukňouraný Toffík odjel do Prahy s Renátou a jejím přítelem. Roste z něj krásný pes, plný energie a lumpáren, ať dělá jen samou radost.

EDDIE

"Edík"

* v 13.40 hod.
porodní váha: 391 gr

Edík se narodil jako poslední sedmý v pořadí a označen byl modrou stužkou. Velký pohodář od začátku, jedlík, ale i malé zlobidlo. Odjel do Starého Bohumína s Diankou a jejím manželem a dělá jim společnost a doufám, že i velkou radost.

Chovatelská stanice maďarských ohařů krátkosrstých Andybog
Tvorba www stránek pro chovatele cernohubova.com